Wirtualny adresWirtualne biuroGabinet

Wirtualny adres

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, umożliwiamy zarejestrowanie firmy pod adresem naszego biura lub wynajęcie samego adresu. Nie każdy właściciel jednoosobowej działalności chce bądź liczy się z ryzykiem korzystania z adresu zamieszkania, jako adresu własnej firmy.

Czasem zdarza się, że klient jest nie zadowolony – lepiej z nim porozmawiać w gabinecie niż na klatce.

Wirtualne Biuro

Świadczymy usługi związane z obsługą przychodzącej korespondencji, w wyniku czego mamy możliwość odbierania dokumentów księgowych zdecydowanie częściej niż w przypadku tradycyjnych umów. Dodatkowo, istnieje możliwość skorzystania z dedykowanych numerów telefonów stacjonarnych.

Gabinet

Naszym klientom dajemy również możliwość, wynajęcia w konkurencyjnych cenach gabinetu, który świetnie sprawdza się w przypadku zarówno spotkań biznesowych, jak również miejsca do pracy. Najczęściej z gabinetu korzystają osoby, które prowadzą firmy charakteryzujące się dużą mobilnością oraz brakiem potrzeby biura generującego stałe koszty, a wykorzystywanego stosunkowo rzadko.

FAQ

Co z klientami mojej firmy, którzy będą chcieli mnie znaleźć pod tym adresem?

W tym aspekcie także sytuacja nie jest kłopotliwa ze względu na to, iż można wynająć w biurze gabinet w celu odbycia spotkania z klientem. Oczywiście do dyspozycji klientów biura jest również cały aneks kuchenny umożliwiający przygotowanie małego poczęstunku, czy dobrej kawy.

Dla kogo jest ta usługa?

Najczęściej z wirtualnego adresu korzystają spółki i przedsiębiorcy którzy na co dzień nie potrzebują biura i kosztów z tym związanych. Ich praca opiera się głównie na „pracy w terenie” lub po prostu lubią pracować z domu, ale chcą uniknąć publikowania adresu zamieszkania w rejestrach.

Mam już zarejestrowaną działalność

Oczywiście to nie problem, w każdej chwili możesz zmienić adres prowadzonej przez siebie działalności. Po prostu należy dokonać zmian w odpowiednich urzędach i już możesz korzystać z uroków posiadania nowego adresu.

 

Twoje korzyści:

1

Oszczędność

koszty utrzymania wirtualnego adresu są znacznie niższe od tradycyjnego biura.

2

Miejsce spotkań z klientami

zawsze można spotkać się w restauracji, kawiarni etc. Problem pojawia się wtedy, gdy trzeba coś wydrukować, porozmawiać w ciszy i spokoju.

3

Awizo

na podstawie pełnomocnictwa, odbierzemy pocztę za Ciebie. Nie trzeba stać na poczcie w celu odbioru korespondencji.

4

24/7

zawsze można skorzystać z biura, wtedy gdy jest potrzeba, a nie w godzinach urzędowania.

Umów się na spotkanie